Wypełnij poniższy formularz, aby otworzyć konto w systemie. Po rejestracji użytkownika otrzymasz maila z linkiem aktywującym konto. Kliknij w link i wprowadź login i hasło do twojego nowego konta.
Dane adresowe biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Mogą być użyte w treści zaproszenia wysyłanego przez biuro do właściciela wynajmowanego lokalu. Podaj poprawne, ułatwi to kontakt klienta z biurem.
Nazwa biura:
Ulica:
np. Poznańska 124
Kod:
np. 53-002
Miasto:
np. Poznań
Dane osobowe użytkownika. Nie widoczne dla innych osób. Tworzą profil użytkownika.
Imię:
Nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Przeczytałem/łam i akceptuję regulamin i politykę prywatności.

Oferta dla agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Czy zastanawiali się Państwo jak wyróżnić się z ofertą pośrednictwa w najmie? Czy Państwa klient zapamięta nazwę Państwa agencji i wróci po kolejną usługę? Obecnie wszystkie agencje wynajmują mieszkania, mało która dba o klienta po zrealizowaniu usługi.

Jak się wyróżnić?

Wielu początkujących właścicieli mieszkań pod wynajem zastanawia się jak zorganizować najem i jak nim zarządzać.

Proponujemy Państwu skorzystanie z bezpłatnie usług i zadbanie o potrzeby klienta także po zrealizowaniu usługi pośrednictwa. Wystarczy zaproponować właścicielowi, który wynajął mieszkanie bezpłatny dostęp do serwisu, który ułatwi mu rozliczanie się z najemcami z kosztów najmu.

Usługa jest całkowicie nowa i ograniczona czasowo. Tylko wybrane agencje zaprosimy do współpracy.

Co mi to daje?

Przy niewielkim nakładzie czasu zyskasz klienta, który na pewno zapamięta twoją agencję. Dodatkowo otrzyma informację, że tylko i wyłącznie dzięki Twojej agencji może bezpłatnie korzystać serwisu i szybko i bezproblemowo komunikować się z lokatorami i rozliczać media.

Dodatkowo wysyłając zaproszenia do serwisu tworzysz bazę klientów do której masz zawsze dostęp po zalogowaniu się do rozlicznik.pl.

Jak to zrobić?

Wystarczy wypełnić formularz po lewej stronie. Otrzymają Państwo maila z zaproszeniem do serwisu. Po kliknięciu w link umieszczony w mailu będą mogli Państwo wprowadzić login i hasło, które następnie trzeba użyć do zalogownia się do serwisu rozlicznik.pl

Następnie, w specjalnie to tego celu przygotowanym formularzu, wprowadzają Państwo adres e-mail właściciela mieszkania, a serwis rozlicznik.pl wysyła maila. W treści e-mail podana jest nazwa Państwa agencji oraz informacja, że dzięki Państwu właściciel wynajmowanego lokalu lub najemca może bezpłatnie korzystać z serwisu.


Ostatnie wiadomości
Uruchomiono nową wersję systemu...
Rozlicznik.pl
Zarządzanie najmem

Pomocne Informacje
Często zadawane pytania
Rodzaje rozliczeń najmów
Zasady korzystania
Regulamin
Polityka prywatności
Jak korzystać z serwisu
Pomoc
Wideo prezentacje
Rozliczanie mediów
Cena energii - rachunki
Cena wody - rachunki
Dane osobowe
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła

Umowa najmu
Wzór umowy najmu
Podatki
Podatek od wynajmu
Podatek ryczałtowy a media
Najem podatek vat

kontakt@rozlicznik.pl
Rozlicznik.pl - system dla właścicieli mieszkań na wynajem - v. 2.0.2, Copyright © 2011 Transparent Technology